Nasz profil na Facebooku Biuletyn Informacji Publicznej English Deutsch English English

VII Międzynarodowa Konferencja w Zabrzu

Konferencja pn. „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi”

Podczas VII Międzynarodowej Konferencji pn.: „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi”, która odbędzie się w Hotelu Diament w Zabrzu 23 i 24 listopada 2017 roku, będzie podjęta próba zdefiniowania kompetencji przyszłości. W zmieniającym się w cyfrowym tempie otoczeniu biznesowym kluczowa staje się dla pracodawców transformacja kultury organizacyjnej, która będzie wspierać utrzymanie i zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy.

Sektor samorządowy obejmuje swoją działalnością wiele obszarów poczynając od masowej obsługi klienta jak np. przy obsłudze dowodów osobistych, poprzez działania kulturalne, społeczne, edukacyjne, a kończąc na  działaniach kreujących dany region np. jako przyjazny inwestowaniu. Aby mógł działać efektywnie powinien zmierzać do zwinnej organizacji, czyli reagującej w sposób ciągły na zmiany, a także samoistnie stawać się liderem zmian. Jednym z wyzwań staje się pozyskiwanie kompetencji umożliwiających realizowanie tych celów.

"Zarządzanie miastem, realizacja planów strategicznych czy bieżące wykonywanie zadań własnych na rzecz mieszkańców wymaga posiadania wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Połączenie doświadczenia wynikającego z ponad 25-letniej tradycji samorządności w Polsce z obliczem zmieniającego się rynku pracy to wyzwanie, z którym również w Zabrzu mierzymy się na co dzień. W dynamicznie rozwijającym się świecie, gdzie postęp technologiczny jest codziennością, pracodawcy stają w obliczu wielu związanych z tym wyzwań. Jednym z nich jest budowanie kultury organizacyjnej, która pozwoli nie tylko na przyciągnięcie talentów ale również na ich rozwój oraz zbudowanie relacji utożsamiania się z organizacją. 
Zapraszam więc do dyskusji w gronie ekspertów i praktyków podczas VII Międzynarodowej Konferencji Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi, która odbędzie się w naszym mieście w dniach 23-24 listopada 2017" - stwierdza Małgorzata Mańka - Szulik, Prezydent Zabrza, Przewodnicząca Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

W ramach dwóch dni spotkań będziemy o tym dyskutować, a także o wyzwaniach HR w dobie zmieniającej się rzeczywistości podczas wystąpień, sesji networkingowej, a także warsztatów.

 

Karty zgłoszeniowe oraz program Konferencji dostępne są na stronie http://konferencjazzl.um.zabrze.pl/.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.11.2017 r. 

© Metropolia "Silesia" 2014

(32)2530425biuro@gzm.org.pl

40-053 Katowice, ul. Barbary 21a